Open Mobile Hackathon KPI

Хакатон сайт события http://kpi-hack.com.ua/

Добавить в календарь:
Поделиться:

15-16 февраля будет проведен открытый хакатон «Open Mobile Hackathon KPI» на тему «Разработка мобильных приложений». Участники должны будут сделать мобильное приложение для идентификации личности. Точное задание будет оглашено в день хакатна.

Учасники будут разделены по командам по 3 человека (если у вас уже есть готовая команда — укажите это при регистрации). Количество мест ограничено. Учасники, которые покажут лучшие результаты — смогут продолжить свою карьеру в одной из самых перспективных IT компаний — Luxoft.

Также в перерывах между кодингом участники смогут послушать лекции от настоящих спецов в разработке мобильных приложений, покушать пиццы, или же поиграть в настольный теннис и футбол.​

Хакатон — захід, під час якого різні спеціалісти в області розробки програмного забезпечення інтенсивно і згуртовано разом працюють над розв'язанням якоїсь проблеми,або створенням нового додатку чи сервісу. Зазвичай Хакатони тривають близько доби.

Open Mobile Hackathon KPI» - перший Хакатон в КПІ, який організовує студентська рада, та є унікальним форматом проведення змагань серед молодих програмістів.

Завданням хакатону є - створення мобільного додатку для ідентифікації особистості, точний функціонал буде викладено, в день проведення заходу, на одній з таких систем, як Android, iOS, Windows Phone.

IDE - що будуть використовуватись для розробки:

  • Titanium (iOS/Android)
  • Eclipse/Android Studio (тільки для android додатків)
  • Xcode (тільки для iOS додатків)
  • Xamarin (iOS/Android)
  • Any other native for WinMobile devices.

Не буде використовуватись:

  • PhoneGap

Екстремальність умов, окрім тривалості, полягає в тому, що учасникам буде запропоновано, розробити дадаток за використання певної бібліотеки, скоріш за все наперед їм невідомої, до прикладу це може бути:

  • openCV
  • jaysalvat
  • any other library, which is not a hosted service 

Однак, точний перелік необхідних бібліотек буде оголошено в день проведення заходу, разом з точним описом додатку, та його функціоналом.

Хакатон буде проводитись у вигляді змагань в командах по 3 чоловіка.
Команди можна формувати, як до заходу, так і безпосередня під час самого змагання, з іншими учасниками, що не мають команд.

Також під час змагань будуть присутні ментори - експерти в галузі програмування, що зможуть надати професійну пораду учасникам.

Переможці отримають цінні призи, крім того усі учасники будуть забезпечені харчуванням на час проведення заходу, а також зможуть прослухати лекції, від провідних спеціалістів в галузі розробки ПЗ.

Кращі учасники зможуть продовжити своє вдосконалення в одній з найперспективніших компаній, в галузі ІТ-технологій - Luxoft.

Комментарии (0):

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи

Для получения embed кода необходимо кликнуть правой
кнопкой мыши на видео и выбрать пункт меню
'Сгенерировать HTML код'

Забыли пароль? Регистрация